(52) 3637365info@part-med.com

Part-Med Menu
Part-MedO firmie

O firmie

Part-Med sp. z o.o. jest firmą, której rekomendacją może być współpraca z importerami i producentami samochodów. Do naszych stałych klientów należą m.in: General Motors, Volkswagen Group, SCANIA, MAN. Nasze wyroby można spotkać w Europie oraz Azji.

Już blisko milion kierowców jeździ samochodami wyposażonymi w nasze apteczki.

Apteczki przez nas produkowane są zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Wyrobów Medycznych. Wszystkie elementy wyposażenia posiadają odpowiednie certyfikaty. Możemy więc swoje wyroby sprzedawać na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Produkujemy również apteczki powszechnego użytku, które można stosować w zakładach pracy, biurach, lokalach gastronomicznych itp. Szafki do tego typu apteczek mogą być wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego. Osobnym typem są apteczki przenośne w torbach z kodury lub walizkach plastikowych. Do każdego typu apteczki wykonujemy również same wyposażenia, mogące być wkładem uzupełniającym do apteczek będących na wyposażeniu zakładów pracy.

Poważni klienci mogą zamówić apteczki w barwach firmowych z własnym logo. Jesteśmy w stanie wykonać czterokolorowe nadruki techniką sitodruku.

Przy większych zamówieniach wyposażenie może być dostosowane do potrzeb i wymogów klienta. Apteczki dostarczamy własnym transportem na terenie kraju, a w przypadku eksportu – do granicy Polski.

W odpowiedzi na oczekiwania naszych odbiorców przygotowujemy ofertę na apteczki wg norm: DIN 13164, DIN 13169, DIN 13157. Firma nasza jest producentem maseczek do sztucznego oddychania.

Powrót do góry

Jesteś na
miejscu wypadku?

Dowiedz się jak w prawidłowy i bezpieczny sposób pomóc poszkodowanym, wykorzystując do tego środki dostępne w apteczce samochodowej.

Instrukcja pierwszej pomocy